Yaşam

Adim Farah 7.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Adim Farah Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni sezonunda büyük ses getiren O3 Medya imzalı dizisi dün akşam 7. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in paylaştığı dizinin senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur kaleme alıyor. La Chica que Limpia’dan uyarlanan Ben Adım Farah yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ben Farah son bölüm tek parça full izle…

Adım Farah son bölümde; Tahir ve Farah bir anda kendilerini kaçarken bulurlar. Bekir’in akıbetinden haber yok. Tahir artık kendi canı için annesini ve oğlunu kimsenin onu bulamayacağı bir dağ evine saklayacaktır.

Kaan’ın tutuklanmasına delil olan silahı Tahir’in polise verdiğini düşünen AGA’nın durumu son derece kesin. Tahir ise bu durumun ve beraberinde getireceklerinin farkındadır. Farah ve oğlunu kurtarırken kendini feda etmeye hazırdır.

Ancak onca olayın ortasında tek bir dileği vardır. Gerçek bir aile ile huzurlu bir son gün geçirmek… Mehmet ise cinayeti çözdüğünü düşünür ve zafer sarhoşudur.

Hem katili yakalamış hem de ablasının ayağına kadar girmiş olan bu tehlikeyi ortadan kaldırmıştır. Ancak unuttuğu bir detay vardır ve gerçek er ya da geç ortaya çıkacaktır.

Kaan’ın tutuklanması ve Bekir’in bıçaklanması, Akıncı ailesi içindeki istikrarı kökten sarsacaktır. Bade kendini herşey karşısında savunmasız ve ihanete uğramış olarak görmektedir.

Benim Adım Farah Önceki Bölümde Neler Oldu?

Tahir, Farah’ın yalan söylediğini öğrenince hayal kırıklığına uğrar. Artık Tahir’in evinde kalamayacağını düşünen Farah, evine dönmeye hazırlanırken karşısında Tahir’i bulur. Tahir ona bir şans daha tanısa da Farah kendi gerçeklerinden vazgeçemez ve yüzleşmeleri kaçınılmazdır. Tanıklıktan başka çaresi kalmayan Farah’ın tüm sorunlarını çözmek için beklenmedik bir misafir kapısını çalar.

Farah, Tahir’in sürpriz teklifinden çok etkilenir.

Ancak bu sırada Mehmet, Gönül’ün erkek arkadaşının Kaan olduğunu öğrenir ve hiçbir şey görmez ve Kaan’ı tutuklar. Mehmet’in Tahir’e sunacağı barışma tüm olayları tersine çevirecektir.

Adım Farah Bölüm 7 Tek Kesim İzleme Ekranı

ADIM FARAH SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu