Ekonomi

Akfen Holding, depremden etkilenen 1.000 üniversite öğrencisine burs sağlayacak

Akfen Holding, kurucusu olduğu Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın (TİKAV) sarsıntılarından etkilenen 1.000 üniversite öğrencisine üniversiteden mezun olana kadar eğitim bursu sağlayacak.

Holdingden yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından bölge için farklı alanlarda yardımlarını “El Ele, Birlikte” adı altında sürdüren Akfen Holding, eğitime de başlıyor. kurucusu olduğu TİKAV ile uyumlu kampanya yürütüyor.

Akfen Holding’in desteğiyle TİKAV, deprem bölgesinde eğitimlerine üniversiteden mezun olana kadar devam edecek öğrencilere burs sağlayacak.

“Akfen-TİKAV Burs Programı” adı altında, aileleri deprem bölgesinde yaşayan ve aileleri depremden etkilenen 1000 üniversite öğrencisine üniversite eğitimleri süresince aylık, akademik takvimde ise her yıl ödeme yapılacaktır.

Söz konusu burs programına başvurular 15 Mart Çarşamba gününe kadar TİKAV’ın “www.tikav.org.tr” adresinden yapılabilecek. Burs programına başvuru formu “https://tikav.org.tr/” adresinden temin edilebilecek. akfen-tikav-burs-basvuru”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu