Haber

Canik Sandıkları Patlattı Cumhurbaşkanı Erdoğan Söyledi

Canik vatandaşları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferini coşkuyla kutladı.

Canik vatandaşları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferini büyük bir sevinç ve coşkuyla kutladı. 28 Mayıs’ta yapılan ikinci cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en çok oyla destekleyen ilçelerden biri olan Canik’te yüzlerce vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferini kutlamak için ilçe sokaklarına akın etti. Canik İlçe Seçim Uyum Merkezi’nde başlayan kutlamalarda ilçeyi Türk bayrakları ile süsleyen Canikliler, şarkılar söyleyip, neşeli sloganlar attı. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen kutlamalarda havai fişek gösterileri eşliğinde konvoy oluşturan Canikli vatandaşlar, ilçede adeta bir zafer havası attı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferini ilçedeki vatandaşlarla birlikte kutlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Her zaman olduğu gibi ilçemizde rekor oyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdik. Bu kutlu yolda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan desteklerini esirgemeyen, Türkiye Asrı’nın kapılarını açan hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

Canik’te Zafer Sevinci Sokaklara Taştı

İkinci tip cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüksek oyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren Caniklililer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilçedeki zaferini coşkuyla kutladı. Ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle sokaklarda buluşan Canikliler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zafer sevincini ve sevincini bir kez daha paylaştı. Bazı Canikli vatandaşlar memnuniyet gözyaşlarına boğuldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aşklarını haykıran Canikli vatandaşları, konvoylar eşliğinde ilçede zafer attı. Canik vatandaşları, ilçedeki konvoyun ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın balkon konuşmasını dinlemek için Cumhuriyet Meydanı’na akın etti. Canikli vatandaşlarla birlikte Cumhuriyet Meydanı’na giden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferini kutlamak için Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşların sevincine ve coşkusuna ortak oldu.

İnanç ve İstikrardan Lehine Canik Kararı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilçedeki zaferini Canikli vatandaşlarla birlikte kutlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Caniklilerin oyunu Türkiye’nin Asrı, inancı ve istikrarı için kullandığını belirtti. Önder İbrahim Sandıkçı, “Her zaman olduğu gibi ilçemizde rekor oyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekledik. Yüzyıl Türkiye’sinde ve Cumhuriyetimizin 100. yılında da her alanda yükselen, gücüne güç katmaya devam eden bir Türkiye görmeye devam edeceğiz. Canikli hemşerilerim Asırlık Türkiye’de güven ve istikrardan yana oy kullanmış, dünya lideri Cumhurbaşkanımızın yanında yer almıştır. Allah’ın izniyle ilçemiz için bire bir gayret ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Canik’e yeni yatırımlar ve projeler kazandırmaya, değerine değer katmaya devam edeceğiz. Bu kutlu yolda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan desteklerini esirgemeyen, Türkiye Asrı’nın kapılarını açan hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu