Yaşam

Cem Yılmaz’dan Hasan Can Kaya’ya G.O.R.A. göndermesi

Komedyen Cem Yılmaz, ‘CMXXIV’ adlı kapalı gişe stand up gösterisinde, “Konuşanlar” programı ve komedyen Hasan Can Kaya’yı tiye aldı.

Seyircilerin Yılmaz’a “Gebze’den geldik” ifadelerini kullanması üzerine Yılmaz, “Hasan Can Kaya’nın gösterileri ertelendi” dedi. Ardından, Hasan Can Kaya’nın küfürlü konuşmasına değinen Yılmaz, Kaya’ya göndermede bulundu.

HASAN CAN KAYA’DAN YANIT GELDİ

Muhabir Online’ın haberine göre, Hasan Can Kaya, konuya ilişkin kendisine yöneltilen soruya yanıt verirken, Yılmaz’ın kendisi hakkında kullandığı ifadeleri izlediğini belirtti.

Kaya, “Çocuklar izlettiler. Kısa bir sakatlık geçirdim, çok küçük bir sakatlık. Oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış yani meseleyi yanlış anlamış. Yapamamış” ifadelerini kullandı.

Kaya sözlerine, “Yine de çabasını olumlu buldum. Çalışmalarını taktir ettim. Çalışmalarının devamını diliyorum, seyircinin en çok izlediği işleri onun da izlemesini taktir ettim” diye devam etti.

YILMAZ’DAN G.O.R.A PAYLAŞIMI

Hasan Can Kaya’nın “veteran komedyen” açıklamasından Cem Yılmaz bu sefer de “G.O.R.A.” filminden bir sahne paylaştı.

Twitter (X) hesabından, yıllar önce canlandırdığı “Komutan Logar” karakterini paylaşıp hiçbir not düşmeyen Yılmaz’ın Hasan Can Kaya’ya gönderme yaptığı düşünüldü.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu