Teknoloji

Diablo 4 Ön Sipariş Verildi

Blizzard Eğlencetarafından geliştirildi ve gelecek yıl kullanıma sunulacak. Diablo 4 ön siparişe açıldı . Söyleşiye ilişkin yayıncı kuruluştan yapılan açıklamalar haberimizde.

2023 Yılının Tartışma Oyunlarından Diablo 4 Ön Siparişe Açıldı

Blizzard Entertainment’ın tür oluşturan oyun serisinin yeni nesil oyunu Diablo IV, 6 Haziran 2023’te piyasaya sürülecek.Diablo IV, Windows PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4’te orta platform oynanışına ve ilerlemesine sahip olacak ve lansman sırasında konsollarda kooperatif takviyeleri sunacak.

Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson, Yakında Diablo IV ile şimdiye kadarki en vahşi Sığınağın kapılarını açacağımız için çok heyecanlıyız.”sözlerini kullandı ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Serinin özündeki karanlık temayı geri getirerek, Diablo II’nin ilerleyiş unsurlarını Diablo III’ün acımasız dövüş mekanikleriyle birleştiriyoruz ve Diablo IV’ün yıllarca desteklemek için inşa edilmiş geniş ve canlı dünyasında zirveye taşıyoruz. Oyuncular, akıl almaz dehşetlerle savaşırken, zindanları keşfederken, efsanevi ganimetleri toplarken ve Kutsal Anne Lilith’in dönüşünün Sanctuary için ne anlama geldiğini ortaya çıkarırken her zamankinden daha fazla seçeneğe sahip olacak.”

İblis Lilith ve melek Inarius, cennet ve cehennem arasındaki Ebedi Çatışmadan kaçmak için Sığınağı yaratmak için birleştiler. Ama şimdi, Diablo III: Reaper of Souls’taki olaylardan onlarca yıl sonra, bir zamanlar takipçileriyle birbirlerine karşı savaşa başvuran iki acı düşmandırlar. Sığınak toprakları sonsuz iblislerle dolu ve bu karanlığa karşı ancak en kararlı kahramanlar durabilir. Oyuncular, form değiştiren Druid, çevik Rogue, elementlere hükmeden Büyücü, vahşi Barbar veya zeki Necromancer’dan oluşabilir. beş sınıf Ortalardan birini seçerek dünyaya girecek. Oyuncular güçlendikçe, yeteneklerini sergilemek için harika büyüler ve beceri ağaçları aracılığıyla oyun deneyimlerini kendilerine hitap edecek şekilde geliştirebilirler.

Diablo evrenine geniş bir dünya geliyor Oyuncular, Fractured Peaks’in donmuş ormanları, Scosglen’in esintili yaylaları, Hawezar’ın pis bataklıkları, Dry Steppes’in kurak yerleri ve merkezi Caldeum şehrinin bulunduğu Kehjistan çölleri dahil olmak üzere çeşitli Sığınak bölgelerinde iblislerle savaşacak. . Bu doğrusal olmayan deneyim, 140’tan fazla zindan, yan görev ve bolca ganimet içeren destansı bir hikaye. Oyuncular ortaya çıktı büyük dünya patronlarınaSanctuary halkına karşı ganimet için gruplar halinde savaşacak, hâlâ Sanctuary halkına iade edilmeyi bekliyor. kalelerinpeşinden koşacak

Ayrıca, birinci sınıf bir ARPG deneyimini olağanüstü yapan şey, oyuncuların çeşitli zorluklarla mücadele ederken güçlerini artırmaya devam ettikleri sağlam bir gelişmiş aşama sistemidir. Bunun için; Sığınakta iblis aktivitesinde bir artış oluşturan düzenli olarak ortaya çıkan güçlü güçler. cehennemyırtıcı ve özellikle zorlayıcı Kabus Zindanlarıkahramanlarınıza orijinal güçler vermek için özelleştirebileceğiniz güncellendi. Paragon Kurulu sistemi, seçili dünya görevlerinde Efsanevi ödüller veriyor Ölülerin Fısıltılarıve PvP’de ünlü olmaya çalışın. Nefret Alanlarıvar.

Dijital Ön Sipariş Sürümleri ve Bonuslar

Diablo IV, Standard Edition (69,99 SRP $), Deluxe Edition (89,99 SRP $) ve Ultimate Edition (99,99 $ SRP) olarak dijital ön siparişle edinilebilir. Her bir dijital sürüm, Sanctuary’nin peşini bırakmayan cehennem güçlerine karşı savaşa katılmanız için bir veya daha fazla içerik içerir:

  • Standart Sürüm:Açık betaya* erken erişim, Diablo IV için Light Bearer bineği, Diablo III için Inarius Wings ve Inarius Murloc evcil hayvanı**, World of Warcraft** için Amalgam of Rage bineği** ve Umber Winged Darkness kozmetik setini içerir* * Diablo Ölümsüz için.
  • Delüks versiyon:Tüm Standart Sürüm içeriğini, Diablo IV lansmanından itibaren 4 güne kadar erken erişim***, Diablo IV için Seasonal Battle Pass, Diablo IV için Hellborn Carapace binek zırhı ve Diablo IV için Temptation bineği içerir.
  • Nihai Sürüm:Deluxe Edition’daki tüm içerik, Diablo IV için Hızlandırılmış Sezon Savaş Bileti (20 seviye ve bir kozmetik hediye içeren Premium Sezon Savaş Bileti) ve Diablo IV için Yaratıcının Kanatlarını içerir.

Ayrıca ilgilenenler için, iki taraflı elektrikli Yaratılış Mumu mumu, kumaş Sanctuary haritası, Occult mouse pad, Horadrim broş, iki adet mat çerçeveli sanat baskısı (47 x 27,4 cm) ve bir Diablo IV Collector’s Edition sanat kitabı içerir. Diablo IV Sınırlı Sayıda Koleksiyoncu Kutusu**** da satın alınabilir. 15 Aralık prestijinde Blizzard Gear Store’da ve Avustralya ve Yeni Zelanda’daki makul satış noktalarında ön sipariş için hazır olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu