Yaşam

Gaddar hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Gaddar dizisi nerede yayınlanıyor?

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın paylaştığı, başrollerinde Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran’ın yer aldığı Gaddar dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. . Peki Gaddar hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Gaddar dizisi nerede yayınlanıyor? Detaylar burada…

GADDAR HANGİ GÜN VE HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre tanıtımı büyük ilgi gören Gaddar dizisi, bir değişiklik yapılmadığı takdirde yılın ilk Cuma akşamı FOX TV’de izleyiciyle buluşacak. Resmi başlangıç ​​tarihi henüz bilinmezken ilk fragman FOX TV sosyal medya kanallarında paylaşıldı. Gaddar dizisi 19 Ocak Cuma ve her Cuma saat 20.00’de Now TV’de yayınlanıyor. Buna göre Gaddar dizisi Now TV’den canlı olarak izlenebilecek.

FOX TV’YE NEDEN ŞİMDİ TV ADI VERİLDİ?

Disney grubunun FOX’u satın alırken belirli bir süreliğine isim haklarını alması nedeniyle kanal ismini değiştirmiştir. Dönemin sonunda dünyanın birçok yerinde izlenen kanalın ismi değiştirildi. Gelişmeyi duyuran RTÜK üyesi İlhan Taşçı, X hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “FOX TV logosunu değiştirdi, artık Now TV oldu. RTÜK, değişiklik talebini uygun buldu ve onayladı.”

GADDAR’IN KONUSU NEDİR?

Çağatay Ulusoy’u uzun bir aradan sonra tekrar televizyon ekranlarına getiren ve geçtiğimiz haftalarda ilk gösterimiyle büyük beğeni toplayan Gaddar dizisi, Dağhan’ın bir anda alt üst olan hayatında zalim bir insana dönüşmesinin hikâyesini anlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu