Haber

Gençlerbirliği Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutladı

Gençlerbirliği, Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla tesislerinde tören düzenledi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri içerisinde yer alan Cüneyt Üstündağ Futbol Okulu’nda düzenlenen törene yönetim kurulu üyeleri, kulüp yöneticileri, A takım ve altyapı teknik grup ve oyuncuları, kulüp çalışanları, futbol okulu öğrencileri ve aileleri katıldı. .

Gençlerbirliği Kulübü Başkan Yardımcısı Kubilay Güvenç ise konuşmasında, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılını kutlama törenine katılanlara teşekkür etti.

Güvenç konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Cumhuriyeti bize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, bu uğurda şehit ve gazi olan tüm Cumhuriyet çocuklarına şükranlarımızı borçluyuz. Haklarınız ödenemez. Bu gün Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu günlerde asırlık çınarımız Gençlerbirliği kapılarını açtı.Yolda gösterdiğiniz hedeflere doğru yürüdüğünüzü ve yürümeye devam edeceğinizi belirtmek isteriz. Gençlerbirliği’ni bu amaçla kurduk. Spor Lisemizle, kadın futbol takımımızla ve bini aşkın sporcumuzla, bilimin ışığında yetiştireceğimiz kaç sporcuyla Cumhuriyeti sonsuza kadar koruyacağımızın sözünü veriyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.”

guzelbahce-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu