Haber

Kızılcık Şerbetinin Nilay’ı Feyza Civelek çarpıcı itiraflarda bulundu: 1,5 ayda 21 kilo verdim

Son dönemin en çok izlenen dizilerinden Kızılcık Şerbeti’ndeki Nilay rolüyle tanınan Feyza Civelek, Katarsis’in YouTube’daki yayınına katıldı.

Toplumumuzdaki güzellik algısı rahatsız edici

Hayranları tarafından özel hayatı merak edilen Civelek, çarpıcı itiraflarda bulundu.

1,5 ayda 21 sonuç verdikten sonra üreticilerden daha fazla teklif aldığını söyleyen Civelek, toplumumuzdaki güzellik algısından üzüntü duyduğunu belirtti.

Aile hayatından oyunculuk hayatına kadar oldukça samimi itiraflarda bulunan Feyza Civelek’in açıklamalarından ana başlıklar:

“Bir nevi Nilay oldum”

“‘Bu ben olmalıyım’ dedim. Hayatımın rolü bu diye düşündüm. Çünkü Nilay’ı sahiplendim. Bir bakıma Nilay oldum. Yabancılaşmadığım için kendimi bu rolde buldum. Nilay aslında kötü, ama cahil kötüdür.Daha önce hiç aşk görmemiştir ve bu da hiç aşkı görmediğindendir.Etrafında aşkı arayan ve ön planda olmak isteyen bir karakterdir.Nilay’ın iç tatlılığını anlatmaya çalışıyorum. ona mizah katıyor.

İlk başta alışamadım, kapalı olmak bana tuhaf geldi. Ailemizde birkaç arkadaşım dışında başörtülü kimse yok. Çevremde görsem alışacağım bir şey olurdu. “Bu dizide örtülü olmak, farklı ailelerin içini görmemi sağladığı için oyunculuğumu da geliştirdi.”

“Köpeğimi çok seviyordum”

Bir köpeğim vardı, vefat etti. Köpeğimi çok severdim, 11 yıl benimle yaşadı. O benim oğlum gibiydi. Onu oğlum olduğu için seviyordum. Nereye gitsem beni takip etti. Köpeğimi kaybettim ve sırtıma dövme yaptırdım. Onu kaybettikten sonra sedef hastalığına yakalandım. Acı ve kederle boğuştum. Çok zorluklar yaşadım ve bu benim için biraz dönüm noktası oldu. Hayatımda ilk defa en değer verdiğim şeylerden birini kaybettim. O süreci zor atlattım, zorluklar yaşadım ama hayat bir şekilde devam ediyor. Dedemi 3-4 ay önce kaybettim. Yaşadığım her kayıp bana hem bir ders veriyor hem de benden bir şeyler götürüyor.

“1,5 ayda 21 kilo verdim”

1,5 ayda 21 kilo verdim. Ondan önce çok kiloluydum. O zamanlar çok depresyondaydım. Bu bende özgüven eksikliği yarattı. Sonra ona Klio’yu verdiğimde hayatım tam anlamıyla değişti. Kendime olan inancımı kazandım. Aklım başıma geldi çünkü olmak istediğim yere ulaştım.

“Kilolu oyunculara başrol vermiyorlar”

Kilolu oyunculara başrol vermiyorlar. Bir film için anlaşma yaptım ama fazla kilolu olduğum için olmadı. Kilo verdikten sonra birçok teklif gelmeye başladı. Çünkü maalesef bir hoşluk algısı var.

“Mutluyum”

Güçlü bir karakterle her şeyin üstesinden gelip bu noktaya geldiğim için kendimle gurur duyuyorum. Ama bazen yaşadıklarımı düşündükçe kırgınlık duyuyorum. Herkesin ailesinde yaşadığı bazı şeyler vardır. Çok büyük travmalar yaşamadım ama en ufak şeyler bile bizim için sorun değil, o engelleri aşmak için çok çaba harcadığım zamanlar oldu. Bu çabalar bazen beni yıpratıyordu. Sonuç olarak bu çabaların beni bu günlere getirmesinden büyük mutluluk duyuyorum.

Çocukluğumda özgüven eksikliği vardı. Babamla aynı evdeydik ama baba figürü hep daha gerideydi. Annem her koşulda her şeyle ilgilenirdi. Bu yüzden babamın annemden veremediği sevgiyi kardeşimle birlikte bulduk. Babama ‘Neden annemin omuzlarındaki yükü kaldırmadın?’ diye sordum. Sormak istiyorum.

“Sen benimle olmayı hak etmiyorsun”

Kalbimi kıran kişiye şu cümleleri söylemek isterim: ‘Keşke hayatımın en kötü zamanlarında yanımda olsaydın. Eğer öyle olsaydı bu kadar yorulmazdım. Kötü olduğumda yanımda olmadığın için şu anda benimle olmayı hak etmiyorsun.'”

tuzluca-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu