Haber

Melek Mosso, annesinin temizlikçi olarak çalıştığı dönemde yaşadığı anıyla hepimizi duygulandırdı!

Şarkılarıyla adından söz ettiren Melek Mosso, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda zor bir çocukluk geçirdiğini ve çok erken yaşta büyümek zorunda kaldığını duyurmuştu. Popüler müzisyen Melek Mosso, BloombergHT’de yayınlanan ‘Aslı Şafak’la Aslı’ programında annesiyle ilgili yürek parçalayan bir hikaye anlattı. Ayrıntılar?

Melek Mosso geçtiğimiz günlerde BloombergHT’de yayınlanan Aslı Şafak’la İş Aslı programına konuk olmuştu.

Melek Mosso programda eşi Serkan Sağdıç ve ilişkileri hakkında oldukça samimi açıklamalarda bulundu.

Zor kurallar altında büyüyen Melek Mosso, annesinin yaptığı fedakarlıkları, katlandığı zorlukları ve gösterdiği çabaları her fırsatta anlatmayı ihmal etmiyor.

Mosso, “Aslı Şafak’la İş Aslı” programında annesiyle yaşadığı bir anıyı da paylaştı. Melek Mosso, şarkı söylemeye başladığında annesinin temizlikçi olarak çalıştığını söyledi.

Başarılı müzisyenin, “Annemin bana piyano almak için çifte işte çalıştığını biliyorum” açıklaması duyanları duygulandırdı.

Konuşmasına şöyle devam etti: “Evi temizlediğini, sonra otelde bulaşıkları yıkadığını biliyorum. Annemin otele gittiğimizde ağladığını biliyorum.” söz konusu.

İşte Melek Mosso’nun annesiyle ilgili paylaştığı anı?

‘Bu işe ilk başladığımda annem temizlikçi olarak çalışıyordu. Oradaki yaşlılara bakıyordu. Babam inşaatta çalışıyordu. Amacım bir veya iki konser vermekti, böylece anneme bir an önce işten çıkmasını söyleyebilecektim. Bu yıl anneme ev aldım. Annem gece gündüz çalışıyordu. 8-9 yaşlarımda annemi iki üç gün göremediğim dönemler oluyordu. Annem saçlarını taradı. Annemin bana piyano almak için iki kez işe gittiğini biliyorum. Bir evi temizlediğini, sonra bir otelin bulaşıklarını yıkadığını biliyorum. Bir otele gittik ve annem odaya girdiğinde ağladı. ‘Buranın ön girişini hiç bilmiyorduk, hep arkadan girerdik’ dedi. ‘Artık buradayım, her şeyi halledeceğim, sadece gülümse’ dedim. Melek Mosso, açıklamasını dinleyenleri duygulandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu