Haber

Melikgazi Belediyesi Tınaztepe Akıl Küp Kütüphanesini inceledi

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, üretimi tamamlanan Tınaztepe Akıl Küp Kütüphanesi’nde incelemelerde bulundu.

Palancıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, ilçede açılan 15 kütüphaneyle gençlerin ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti.

Akıl Küp Kütüphanesi sayısının arttığını belirten Palancıoğlu, yakın zamanda resmi açılışı yapılacak olan Tınaztepe Akıl Küp Kütüphanesi’ni incelediklerini belirtti.

Taha Carım Caddesi üzerindeki Tınaztepe Sosyal Tesisi’nde yer alan kütüphanenin 630 metrekarelik geniş bir çalışma alanı sunduğunu belirten Palancıoğlu, şöyle konuştu:

“Kafeterya bölümünde gençlerimiz dinlenip çay ve kahvelerini içebileceklerdir. Kütüphanemiz kafeterya, küme çalışma odaları, sessiz ve yarı sesli çalışma bölümleri ve üst kattaki çalışma bölümleriyle tüm öğrencilere hitap etmektedir. . Buraya çocuk kütüphanesi de yaptık. Burası çok nezih, temiz, “Sakin bir ortam. Kitaplarımız gelmeye başladı. Amacımız her mahallede bu tür kütüphanelerin sayısını artırmak. Burası mahallemize çok yakışıyor. Güzel ve hayırlı olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu