Haber

Son Dakika… Erdoğan’dan yeni ‘Gabar’ açıklaması: En uygun zeminlerde vereceğiz!

FLAŞ HABER:Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van Beşyol Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuştu. “‘CHP burada miting yapabilir mi?’dedi Cumhurbaşkanı Erdoğan, “CHP’nin takviyelerine ‘dişe diş, kana’ diyenin acısı Van olabilir mi?açıklama yaptı.

Erdoğan şunları söyledi: Gabar’daki petrolü en uygun şartlarda vatandaşlarımıza vereceğiz” dedi.söz konusu.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na sert tepki gösterdi. “Kılıçdaroğlu direksiyonda ama değil. Görevi mutfakta görüntü çekmek, sahnede kalp yapmak.”açıklama yaptı.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Öncelikle Van’ı terör örgütlerinden kurtardık. Terör örgütlerinin başlarını inlerinde ezdik. Bize güvenmeyin, saçınıza bile dokunamazlar.

Kardeşlerim, devletinize olan inancınız, bize inancınız, huzur ve onurunuza göz diken terör örgütü bir daha saçlarınıza dokunamayacak.

Van depremini hatırlıyor musunuz? O zaman burada belediye başkanı kim? Van’ı susuzluğa mahkum etti. Beyin sarsıntısıyla ilgili herhangi bir işlem yapmadı.

GABAR, PETROL ZENGİNLİĞİ İLE ANILACAK!

Gabar bundan sonra terörle anılmayacak, bundan sonra Gabar o bölgedeki başka bir petrol zenginliğiyle anılacaktır.

DİYARBAKIR ANNELERİ

Diyarbakır annelerinin acısını bilirsiniz değil mi? 15-16 yaşındaki kızlarımızı Kandil’e kim kaçırdı?

Kürt kardeşlerimin haklarını ve hukukunu en geniş anlamda kullanabilecekleri demokratik zemini oluşturduk.

VAN’DA YATIRIMLAR

Tüm illerimiz gibi Van’ın da gelişme eksikliklerini tamamladık. 21 yılda Van’a 96 milyar liralık kamu yatırımı yaptık. Şimdi katlanarak artıracağız.

‘KANI DİŞE KAN’ TEPKİSİ!

CHP burada miting yapabilir mi? CHP’nin takviyelerine “dişe diş, kana kan” diyenlerin derdi Van olabilir mi? Bir CHP’liyi bu ülkenin başına getirmek için önünüze geldiklerinde hesap sormayacak mısınız?

AK Parti’nin kitabında LGBT yok. Çünkü biz ailenin kutsallığına inanıyoruz. Ailelerimizin iftiralarını asla kabul etmiyoruz. Aile düzeninin lekelenmesini kabul etmiyoruz. Cumhur İttifakı kitabında LGBT yoktur.

KILIÇDAROĞLU’NA SERT TEPKİ

Asla bir şey getirmediklerini ve asla getirmeyeceklerini bilin. Çünkü biz başkaları gibi köken ve mezhep ayrımı yapmıyoruz, aksine çalışma ve hizmet politikası izliyoruz.

Onun işi sadece mutfakta görüntü çekmek.

Masa artık müzakere masası değil. Rastgele bir aralığı olmadığı için, nereye basarsanız oraya gider. Kılıçdaroğlu direksiyon başında görünüyor ama değil. Görevi mutfakta görüntü çekmek ve sahnede kalpler yapmaktır.85 milyon vatandaş tarihinin en inançlı, huzurlu, rahat ve müreffeh dönemini yaşarken, Türkiye’nin eski karanlık günlerine dönmesi kime yarar?

(Millet İttifakı) Geçmişlerini ve kendilerini inkar etmeye gelmişlerdir. Kılıçdaroğlu’nun peşinden nereye gittiklerini bile bilmiyorlar.

Bu bir Türk-Kürt sorunu, Alevi-Sünni sorunu değil, insanlık sorunudur. Ama biz iktidarda olduğumuz sürece adalet yerini bulacaktır. Demokrasi ve kalkınma atılımlarıyla açığı kapattığımızda. İşte o zaman onları paniğe kaptırdı.

GABAR’DA TARİHİ KEŞİF: GÜNLÜK 100 BİN VARİL ÜRETİM

Gabar’da bulduğumuz petrolü en uygun şekilde milletimize vereceğiz.Hastane yapıyoruz, milleti hasta ettiniz diyorlar. Köprüler kuruyoruz, ‘bunları millet yiyecek’ diyorlar. Köprü yenir mi? Onları Kemal Bey’e bırakıyoruz, afiyet olsun.

Karadeniz’de gaz, Gabar’da petrol bulduk, milleti kandırıyorsunuz diyorlar, uçak yapıyoruz, helikopter yapıyoruz, ne gerek vardı diyorlar, kulp bırakmadılar. .

ERDOĞAN’DAN İMAMOĞLU’YA: ÇOK BODRUM’A GİDİYOR!

İBB Başkanı İstanbul’u ziyaret etmedi. Bol Bol Bodrum’a gidiyor. İstanbul’u sel basıyor. Nerede diye sorulduğunda, Bodrum’da.

S-400S

S-400’leri depoya alacağız diyor. Ya Kemal Bey en güçlü savunma silahının depoya konmasına millet izin vermeyecektir. Son aşamaya getirdiğimiz projeleri duyup proje olarak millete aktarmaya çalışıyorlar.

Teröründen LGBT’lerine kadar birçok sinsi niyetle çocuklarımıza göz dikenlere fırsat vermeyeceğiz.

KAYNAK: HABER7

haber-yatagan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu