Teknoloji

Titanfall Evreninde Geçen Yeni Hikaye Oyunu İptal Edildi

Oyun dünyasında çıkışından çok sonra bile adından söz ettiren Titanfall’ın evreni, dün değerli bir habere ev sahipliği yaptı. EA ve Yeniden Doğma Eğlencesitaşınabilir oyunların ortasında oldukça popüler olan Apex Efsaneleri Mobilkapatacağını duyurdu.

Bu açıklama ile Star Wars Jedi: Survivor’ın da ertelendiği, Battlefield taşınabilir oyununun da iptal edildiği aktarılmıştı. Öte yandan Bloomberg’den Jason Schreier sessizce iptal etti başka bir oyunun varlığıişaretlendi.

Titanfall dünyasında geçen yeni hikaye oyunu sessizce iptal edildi:

Jason Schreier, Titanfall dünyasında geçecek yeni bir film. tek oyunculu bir oyun projesinin iptal edildiğini önerildi. Konuyla ilgili temasta bulunan üç kişiyi aktaran Schreier, oyunun kod adının “” olduğunu söyledi. Titan Fall EfsaneleriBunu da paylaştı.

Üstelik ilk detaylara göre bu oyun EA’dan. Sadece yaklaşık 50 kişi çalışıyordu.Bu rakamdan hareketle oyunun çok erken bir geliştirme aşamasında olduğunu düşünebiliriz.

Son olarak Schreier’e göre bu 50 kişilik grup başka projelere kaydırmaya çalışacak. Farklı projeye uymayan grup üyeleri EA’ya veda ederken…

habergeyve.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu