Yaşam

Tuzak ne zaman, saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda? Tuzak geç mi başlayacak? Tuzak günü değişti mi, yeni gün ne zaman çarşamba mı perşembe mi?

Tuzak kurmaksaat kaçta, saat kaçta, hangi gün? Tuzak kurmak yapımcılığını Fabrika İmal ve Acun Medya’nın üstlendiği, ilk bölümü 19 Ekim 2022’de yayınlanan, Aytaç Çiçek’in yönettiği, senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Şık ve Ali Yörükoğlu’nun yazdığı drama Türk televizyon dizisidir. Tamam, Tuzak saat kaçta, saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda? Tuzak geç mi başlayacak? Tuzak günü değişti mi, yeni gün ne zaman çarşamba mı perşembe mi?

TUZAK SAAT KAÇTA, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Tuzak dizisi her perşembe TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Dizi bazen 20:00’da başlıyor ve bazen biraz geç başlıyor.

TRAP SERİSİ GÜNÜ DEĞİŞTİRDİ Mİ? TUZAK HANGİ GÜN?

Tuzak dizisi daha önce çarşamba günleri yayınlanıyordu. Yapılan değişiklikle birlikte dizinin günü Perşembe gününe kaydırıldı. Dizi perşembe günleri yayınlanıyor.

TUZAK BİTTİ Mİ, NİHAİ Mİ?

Hayır, bitmedi, sadece Çarşamba’dan Perşembe’ye taşındı. Yeni bölümler Perşembe günü.

BUGÜN TUZAK VAR MI, YOK MU, NEDEN? (2 ŞUBAT 2023 PERŞEMBE)

Tuzak dizisinin bu akşam yeni bölümü var ancak dizi tam olarak 20:00’da başlamadığı için izleyiciler tarafından yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. TV8 yayın akışına göre Tuzak dizisi 2 Şubat 2023 Perşembe yani bugün saat 22:15’te başlayacak.

TV8 YAYINI

  • 16:00 – Zuhal Topal ile Akşam Yemeği / Yeni Bölüm
  • 20:00 -Survivor 2023 / Yeni Bölüm
  • 22:15 – Tuzak / Yeni Bölüm

TUZAK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Tuzak, ailesinin kaderini değiştiren güçlü ve kudretli bir aileden intikam almaya yemin eden ve aynı zamanda haksızlığa uğrayan herkesten intikam alan bir adamın hikayesidir. Yıllardır üzerinde çalışılan yıkıcı intikam planı karşısında, düşmanın zeki ve güçlü kızı bir bilmeceye dönüşecektir.

haber-karabaglar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu