Teknoloji

WhatsApp’a “Favori Kişiler” özelliği geliyor

WhatsApp’a gelen yeni özelliğe Favori Kişiler adı verilecek. Yeni özellik ile favori kişiye ulaşmak çok daha kolay olacak.

WhatsApp’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Son paylaşımlara göre WhatsApp’a eklenecek yeni özellik favori kişiler olacak.

WhatsApp Beta’da Yeni Özellik Görülüyor

iOS beta sürümüne 24.3.10.70 koduyla özellikle ilgili yeni bilgiler eklendi. Geçtiğimiz gün paylaşılan beta sürümde kullanıcıların test etmeye başladığı yeni özellik, kullanıcıların birden fazla kişiyi favorilerine ekleyebilecek ve bu kişilere WhatsApp üzerinden daha hızlı ulaşabilecek.

WhatsApp Favori Kişileri Oluşturulacak

WhatsApp’ta yeni özelliği kullanmak için öncelikle favori kişilerin bir listesini oluşturmalısınız. Favori kişiler belirlendikten sonra, WhatsApp’ta günlük kullanımda favori kişilere daha fazla öncelik verilecek. Filtreleme sayesinde kullanıcılar ekranda yalnızca sevdikleri kişilerle yapılan görüşmeleri görebilecek. Bu sayede ekranda sadece istenilen kişilerin konuşmalarının görüntülenmesi ve bu konuşmalara istenildiği zaman ulaşılabilmesi sağlanacaktır. Üstelik bu yeni özellik yalnızca bildirimlerde desteklenmeyecek. Bildirimlerin yanı sıra kullanıcıların favori kişileri, arama gibi özelliklerle de desteklenecek. Yeni özellik hem iOS hem de Web sürümlerinde test ediliyor. Önümüzdeki günlerde Android sürümünde beta olarak paylaşılması beklenen yeni özellik, testlerin ardından tüm kullanıcılara sunulacak. WABetainfo tarafından yapılan paylaşımlarda WhatsApp’ın yeni özelliğinin nasıl görüneceği ekran görüntüleri ile ortaya çıktı. İşte dikkat çeken görüntüler;

WhatsApp’a “Favori Kişiler” özelliği geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu