Yaşam

Yaz Sezonu Bomba Gibi: Haziran’da Netflix’te Yayınlanacak Orijinal Dizi ve Filmler

Haziran ayında Netflix’e hangi orijinal içeriklerin geleceğini merak ediyorsanız bu içerik tam size göre! Özellikle Türk yapımları ile ön plana çıkan Netflix’in haziran ayında vizyona girecek film ve dizilerini sizler için derledik.

Kaynak:https://twitter.com/netflixturkiye/st…

2 Haziran – Valeria (3. sezon)

Valeria hem yazdıklarıyla hem de kocasıyla çıkmaza girmiş bir yazardır. Teselliyi üç arkadaşında bulur: Carmen, Lola ve Nerea. Bu dört kadının aşk maceraları ve profesyonel seyahatleri üçüncü dönemde de devam ediyor.

8 Haziran – Hiç Sahip Olmadım (4. sezon)

Mindy Kaling’in kendi çocukluğundan esinlenen dizi, yeni nesil bir Kızılderili-Amerikalı genç kızın karmaşık yaşamını ve büyüyen yolculuğunu anlatıyor.

8 Haziran – Tour de France: Unchanied

Tour de France: Unchanied, dünyanın en zorlu Tour de France bisiklet yarışına katılan sekiz takımın yolculuğunu anlatan bir belgesel.

9 Haziran – Merve Kültür

Moda düşkünü, özgür ruhlu Merve, evinden kovulma riskini alınca para bulmak için flört uygulaması geliştirir.

14 Haziran – Gezegenimiz II

Gezegenimizin 2. versiyonu, muhteşem ve yenilikçi sinematografi aracılığıyla, doğal dünyadaki en dramatik ve çekici hikayelerden bazılarını göstererek hayvanların nasıl ve neden göç ettiğinin gizemini araştırıyor ve çözüyor.

15 Haziran – Manifest (tüm mevsimler)

Beş yıldır kayıp olan bir ticari uçak bir anda ortaya çıkar. Gemidekiler toplumla yeniden bütünleşirken, artık gerçekleşmemiş olayların yol gösterici seslerini ve vizyonlarını deneyimledikçe daha derin bir gizem ortaya çıkıyor.

16 Haziran – 2. Çıkarma

Tyler Rake, Bangladeş’in Dhaka kentindeki görevinden aldığı ağır yaraların ardından zar zor iyileştikten sonra geri dönüyor ve grubuyla bir sonraki görevlerini üstlenmeye hazır.

23 Haziran – İnandırın

Torunlarının evlenmesini isteyen iki işgüzar büyükanne onlar için rastgele bir kelime yarışması düzenler.

25 Haziran – Titanlar (4. sezon)

Bir grup harika genç kahraman, kötülük ve diğer tehlikelerle savaşır.

28 Haziran – Koşu Tavşan Koşusu

Sarah, yaşama ve ölüme sıkı sıkıya inanan bir kadın doğum uzmanıdır, ancak küçük kızının tuhaf davranışlarını fark ettikten sonra kendi maliyetlerine meydan okumalı ve geçmişinden bir hayaletle yüzleşmelidir. Küçük kızının başka bir insana ait anıları olduğunu öğrendiğinde huzuru giderek bozulur.

29 Haziran – The Witcher (3. sezon, 1. bölüm)

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların genellikle hayvanlardan daha kötü olduğu bir dünyada kendine bir yer bulmaya çalışır.

mudurnu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu